Pierwsza Komunia Święta na Ursynowie

Pierwsza Komunia Święta na Ursynowie

Pierwsza komunia święta na Ursynowie w kościele Ofiarowania Pańskiego przy ul. Stryjeńskich.

Zdjęcia komunijne robiłem jako oficjalny fotograf całej grupy. Pierwsza komunia święta na Ursynowie. W takim przypadku potrzebna jest zgoda proboszcza parafii. Dzięki temu w trakcie uroczystości nie ma zamieszania, a każde dziecko otrzymuje wysokiej jakości zdjęcia.

W składzie zestawu Rodzice otrzymali kilkanaście zdjęć z całego przebiegu uroczystości, zbiórka przed kościołem, powitanie, zdjęcia w ławkach, udział dzieci we mszy świętej, udzielenie sakramentu pierwszej komunii, zdjęcie grupowe oraz zdjęcia rodzinne – pozowane.

Ilość zdjęć z komunii zależy od zaangażowania dziecka w przebieg uroczystości pierwszej komunii.

Praca przy zdjęciach trwa na ogół do środy w białym tygodniu. Przez te trzy dni „dorabiam” jeszcze zdjęcia indywidualne – pozowane dzieci. Koncentruję się na portretach i zdjęciach sytuacyjnych. W poniedziałek po mszy świętej robiłem zdjęcie grupowe.

Z całości uroczystości rodzice otrzymują dostęp do grupowej galerii internetowej z możliwością bezpośredniego pobierania zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie udostępnione zdjęcia są odpowiednio przygotowane do ewentualnego naświetlenia – wydrukowania odbitek do formatu co najmniej 30×40 cm.

Pierwsza komunia święta na Ursynowie, przykładowa galeria internetowa

Dodaj komentarz